Неділя
19.09.2021
16:20
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Терпіннівcька сільська рада Мелітопольського району Запорізької області
Головна Реєстрація Вхід
Наступність »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна сторінка

 

30 березня 2016 року на базі ДНЗ «Сонечко», Терпіннівської сільської ради вчителем майбутніх першокласників, Ільченко Г.Ф., було проведено батьківські збори «Ваша дитина іде до школи». Метою зборів було донести до батьків особливості вікового розвитку їх дітей та відмінності старшого дошкільника від молодшого школяра. Також для батьків майбутніх першокласників було проведено анкетування. Кожен з батьків отримав пам’ятку «Десять заповідей для батьків майбутніх першокласників» та «Сім правил, як збирати портфель».

18 березня 2016р. школу відвідали майбутні першокласники, вихованці старшої групи ДНЗ «Сонечко» Терпіннівської с/р. Для малечі була підготовлена цікава екскурсія в шкільну кімнату-музей «Берегиня», під час якої вони не тільки почули  історії про експонати, але і мали можливість добре їх роздивитися. Після екскурсії, дітлахи відвідали шкільну бібліотеку, де бібліотекар Шушляпіна О.В. познайомила їх зі Світом цікавих книжок.

08 лютого 2016р. дошкільнята ДНЗ «Сонечко» відвідали відкритий виховний захід в початковій школі «Краса душі людської», який підготувала і провела вчитель початкових класів Ільченко Г.Ф.. Учні початкових класів та майбутні першокласники отримали велике задоволення від заходу.

21.12.2015р. на базі Спаської загальноосвітньої школи відбулося засідання з питань наступності у навчанні між ДНЗ «Сонечко» Терпінівської сільської ради та Спаською загальноосвітньою школою І-ІІІ ст.. У засіданні прийняли участь :заступник директора з НВР – Чуприна Г.В.,  вчитель майбутніх першокласників та керівник ШМО початкових класів    -   Ільченко Г.Ф. , вчитель 1 класу – Савлук Л.Л. та вихователь старшої групи – Гроуда І.Ю. Тема засідання «Підсумки результатів наступності та адаптації учнів 1 класу». За підсумками засідання було прийнято наступне рішення:

1. Вчителю Ільченко Г.Ф. протягом року відвідувати заняття у майбутніх першокласників.

2. Пр.психологу Панченко Ю.Г. провести діагностику психологічної готовності майбутніх першокласників 2016\2017 н.р. протягом лютого- травня 2016 року.

3. Заступнику директора з НВР Чуприні Г.В. провести в червні 2016 року засідання з питання результатів вивчення функціональної готовності випускників ДНЗ «Сонечко» Терпінівськоїс\р.

5. Ільченко Г.Ф. в квітні – травні 2016 року провести збори для батьків майбутніх першокласників.

04.03.2015 року на базі Спаської  школи пройшло друге засідання  з питань наступності за темою «Дитина йде до школи»

План засідання

1. Про спільне вивчення рівня функціональної готовності майбутніх першокласників.

ЗДНВР Чуприна Г.В.

2. Аналіз відвідування занять майбутніх першокласників в ДНЗ

Савлук Л.Л.

3. Рівень підготовки учнів 1 класу до навчання.

Вчитель С’єдіна В.П.

4. Рівень психологічної готовності дошкільнят до школи.

Пр.психолог Чигоряну Я.С.

4. Відкриття групи по підготовки до школи.

ЗДНВР Чуприна Г.В.

28.04. 2014 року відбулися збори батьків майбутніх першокласників, на яких заступник директора з навчально-виховної роботи Чуприна Г.В. презентувала  навчальний заклад, познайомила з рекомендаціями  щодо навчання в 1 класі та Державним стандартом.

Вчителем майбутніх першокласників С’єдіною В.П. було приділено увагу наступним питанням:

1. Знайомство з батьками. Комплектування класу.

2. Ознайомлення зі специфікою роботи підготовчих курсів ( мета, розклад, зміст навчальної програми).

3. Збір документації на дитину (копії свідоцтв про народження, медичний допуск-справка, заява батьків)

4. Анкетування батьків.

5. Ознайомлення з буклетом «Що потрібно майбутньому першокласнику» 


25 березня 2014 року на базі Спаської загальноосвітньої школи було проведено засідання круглого столу з питань наступності. На засіданні були присутні заступник директора з НВР – Чуприна Г.В., практичний психолог школи та ДНЗ «Сонечко» - Скачков Є.І., вчитель майбутніх першокласників та член ПДС «Наступність» - С’єдіна В.П., вихователь старшої групи – Гроуда І.Ю. та завідуюча ДНЗ «Сонечко» - Мжачих С.О.

Тема засідання. «Організація сприятливого розвивального простору відповідно до віку дітей»

Мета засідання: обмінятися педагогічним досвідом щодо створення сприятливого розвивального простору для дітей старшого дошкільного  віку та молодших школярів.
 


20 листопада 2013 року вихованці старшої групи відвідали  Урок народознавства. Для них була проведена екскурсія в міні-музей народознавства «Берегиня», де керівник гуртка з народознавства, Чуса О.В., познайомила вихованців з побутом українського народу.
 


14 листопада 2013 року вихованці старшої групи та майбутні першокласники  ДНЗ «Сонечко», разом зі своїм вихователем Гроудою І.Ю. та вихователем з фізичної культури, Скачковим Є.І.  відвідали  урок фізичної культури у 2 класі, ознайомилися зі спортивною залою та спортивним інвентарем.
 


07.11.2013 року на базі Спаської ЗШ І-ІІІ ст.. було проведено засідання  круглого столу. На засіданні були присутні заступник директора з НВР – Чуприна Г.В., практичний психолог – Скачков Є.І., вихователь старшої групи – Гроуда І.Ю., вчителі початкових класів – С’єдіна В.П. та Войнаш А.В.

Тема засідання. «Адаптація шести річок до нових умов шкільного життя: проблеми та шляхи розв’язання»

Мета засідання: розв’язати проблеми адаптації майбутніх першокласників та розробити план їх усунення, познайомити вчителів поч.. класів з програмою вихованців старшої групи та вихователя з програмою 1 класу.
 

 

Форма входу

Бегущая строка

Пошук

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзі сайту

Відділ освіти, молоді та спорту Мелітопольської районної державної адміністрації


Спаська ЗОШ І-ІІІ ст.

Архів записів


%